6 жовтня 2018  року у Макарові Київської області відбувся відкритий чемпіонат Центрального регіону ВФКК з куміте. У турнірі взяли участь команди майже всіх українських федерацій кіокушин карате.

За медалі змагалися понад 200 бійців: від найменших 5-6 річних каратек до дорослих. Наша федерація була представлена клубами «Арсенал», «Волот» (м. Київ) та збірною Одеської області. Бої були запеклі та безкомпромісні. Не зважаючи на сильних суперників, канівці гідно билися й завоювали чимало нагород. Для наших спортсменів це була остання перевірка сил перед  Чемпіонатом України, який відбудеться 27 жовтня в Києві.
Завдяки продуманій організації турнір пройшов на високому рівні. Від старту до нагородження – все працювало без накладок, як годинниковий механізм. За це подяка президенту ВФКК Борису Гладкому та президенту СК «Арсенал» Василеві Симоненку, а також всім, хто долучився. Під керівництвом головного судді змагань Бондаря Антона суддівство теж було на висоті – затяжних «розборок» та сумнівних рішень не було.

Спортсмени СК «Волот» дуже гідно виступили на таких серйозних і важких змаганнях: кожен спортсмен провів по 3-4 боїв. Винагородою стали завойовані медалі і місця:
Омельченко К. - 1-ше місце, всі бої провів іппон (дострокова перемога),
Ходаковський А. -  2-ге місце,
Чернявський Я. - 2-ге місце,
Тарнопольський І. - 2-ге місце,
Лавренюк Т. - 3-тє місце.
Вітаємо наших хлопців з перемогою, адже з 5-ти заявлених спортсменів призові місця зайняли всі.
Партнерами змагань виступили Спілка Десантників України. Ветерани-десантники прівіталі учасників та нагородили призами найкращих бійців. Також для гостей та учасників турніру організували виставку зброї та військової техніки.